De Detrich

Przedstawiające róg myśliwski logo przedsiębiorstwa De Dietrich jest synonimem najwyższej jakości już od 1778 roku. Na przestrzeni wielu dziesięcioleci firma stała się znana jako producent urządzeń cechujących się jakością, niezawodnością i wyjątkową trwałością.

Zależy nam na tym, by nasza firma SPM dostarczała klientom wyłącznie instalacje techniczne najwyższej jakości. Tym bardziej cieszymy się z udanej współpracy, jaką prowadzimy z producentem De Dietrich. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu kotły gazowe i na paliwo stałe, które nie tylko cechują się dużą wydajnością, ale są również niewątpliwie rozwiązaniami ekologicznymi.

Firma De Dietrich znana jest także z innowacyjności, staranności oraz najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji. Dzięki temu wszystkie oferowane przez nas kotły gazowe i na paliwo tego producenta – od modeli najprostszych do tych najbardziej skomplikowanych – cechują się doskonałą jakością i niezawodnością.

W naszej bogatej ofercie odpowiednie produkty dla siebie znajdą zarówno właściciele budynków mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych i komercyjnych.

Do pobrania:
Katalog i Cennik Kotłów De Dietrich