Kotły gazowe i na paliwo stałe Vaillant

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć kotły produkowane wyłącznie przez firmy będące światowymi liderami w tej branży. Do tego grona należy z pewnością również producent Vaillant, czyli jedno z najważniejszych przedsiębiorstw na dzisiejszym rynku międzynarodowym w branży techniki grzewczej i wentylacyjnej. W Polsce firma obecna jest już od ponad dwudziestu pięciu lat i cieszymy się, że nasze przedsiębiorstwo jest jednym z tych, które może zaoferować produkty Vaillant.

Kotły gazowe i na paliwo stałe produkowane przez Vaillant cechują się przede wszystkim niskim zużyciem paliwa, ale do zalet tego rozwiązania z pewnością należy zaliczyć również niskie koszty inwestycji oraz cichą, wydajną i w stu procentach bezpieczną pracę. W naszym asortymencie mogą Państwo wybierać spośród wielu modeli, wśród których znajdują się zarówno warianty wiszące jedno-, jak również dwufunkcyjne.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego kotła gazowego i na paliwo stało nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego chętnie służymy Państwu swoim doświadczeniem i profesjonalnym doradztwem.

Do pobrania:
Katalog Kotłów Gazowych Vaillant