Mitsubishi

Do pobrania:
Katalog Pomp Ciepła Mitsubishi

Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem produktów renomowanego producenta Mitsubishi Electric, który na rynku obecny jest już od kilkudziesięciu lat. Ogromne doświadczenie zebrane przez wszystkie te lata pozwoliło inżynierom tej firmy opracować perfekcyjne powietrzne pompy ciepła Ecodan, które można wykorzystać zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia nie tylko mieszkań, lecz również różnego rodzaju obiektów komercyjnych i użytkowych.

Nowoczesne pompy ciepła powietrze-woda zbudowane są z dwóch części, czyli z modułu wewnętrznego oraz zewnętrznego. Warto podkreślić, że w naszej ofercie znajdą Państwo moduły wewnętrzne wyposażone w funkcjonalny zasobnik CWU, jak i bez niego. Produkty tego typu posiadają również specjalną grzałkę elektryczną, która załącza się, jeżeli temperatura zewnętrzna spadnie poniżej określonego, bardzo niskiego poziomu. W maju 2020 Mitsubishi wprowadziło nowe urządzenia z ekologicznym i wydajnym czynnikiem R32.

nowe pompy ciepła mitsubishi zubadan
nowe pompy ciepła mitsubishi zubadan

Zalety użytkowania powietrznych pomp ciepła marki Mitsubishi

Ogromną zaletą tego typu urządzeń jest z pewnością to, że pracują one całkowicie automatycznie, praktycznie bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika. Są bowiem wyposażone w zaawansowane technologicznie systemy inwerterów Zubadan Inverter, Power Inverter, a także Eco Inverter, które gwarantują bardzo precyzyjną regulację mocy pompy Ecodan, co z kolei zapewnia niesamowitą wydajność grzewczą.

Za większą wydajność w porównaniu z konkurencyjnymi systemami grzewczymi odpowiada ponadto zoptymalizowana konstrukcja wymiennika ciepła zintegrowanego w module zewnętrznym.

Argumentem przemawiającym za wyborem naszych powietrznych pomp ciepła jest również bardzo szeroki asortyment osprzętu, dzięki któremu mogą Państwo zaprojektować system grzewczy w taki sposób, aby dostosować go w jak największym stopniu do swoich indywidualnych potrzeb. Nasze systemy można także bez problemu przystosować do eksploatacji w trybie monoergetycznym.

Użytkownicy cenią sobie ponadto szerokie możliwości zdalnego sterowania i monitorowania działania systemu przy użyciu aplikacji internetowej, a także zintegrowanego rejestratora ilości ciepła.