SPM ECO ENERGIA wspiera młodzików

Sport to zdrowie:

Od początku działalności naszej firmy, staramy się promować rozwiązania wpływające na poprawę jakości codziennego życia oraz propagować zdrowy styl życia. Dlatego z nieskrywanym zadowoleniem i dumą obserwujemy, gdy młodzi sportowcy, których wspieramy, odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej.

Bardzo cieszy nas, że w ostatnich latach w naszym kraju pojawiło się wielu bardzo dobrych piłkarzy, jeszcze bardziej cieszy nas to, że już teraz pojawiają się ich równie utalentowani następcy. Nasza firma wspiera młodzików występujących w barwach lokalnej drużyny – Ślęzy Wrocław.

Ślęza Wrocław na turnieju w Oberhausen

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach młodych piłkarzy Ślęzy. W zeszłym miesiącu wzięli oni udział w 7. Międzynarodowym Turnieju U10-Centro-Oberhausen CUP 2018, który odbył się w niemieckim Oberhausen. Wrocławski zespół był jednym z sześćdziesięciu klubów biorących udział w zawodach. Obok niemieckich zespołów, takich jak Bayern Monachium, Borussia Dortmund czy FC Schalke 04 na turnieju znalazły się ekipy z innych krajów Europy, m.in. FC Kopenhaga czy Wolverhampton Wanderers.

Młodzicy ze Ślęzy trafili do silnej grupy z Bayerem 04 Leverkusen, Brommapojkarna Sztokholm, FC Schoneberg i Fortuną Kolonia. Mimo że chłopcy z Wrocławia zostali wyprzedzeni w tabeli przez rówieśników z innych klubów, pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. W ich grze widać było zaangażowanie, pasję do gry w piłkę nożną i zdrową, sportową rywalizację.

Nasza firma z dumą obserwuje starania młodych piłkarzy Ślęzy oraz ich trenera w dążeniu do bycia najlepszymi. Cieszymy się, że jako SPM ECO ENERGIA możemy wspierać chłopców z lokalnej drużyny, którzy w bardzo młodym wieku mają okazję nabierać doświadczenia na międzynarodowych zawodach. Gratulujemy, kibicujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Ze szczegółami dotyczącymi turnieju można zapoznać się pod adresem: http://akademia.slezawroclaw.pl/sleza-u10-zagra-topowym-turnieju-niemieckim-oberhausen/