Zadzwoń do nas: +48 512 12 12 06 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak klimatyzować home-office?

Mnóstwo osób chwali sobie pracę zdalną, ale gdy tylko nadchodzą prawdziwe upały, wiele z nich chętnie przeniosłoby się znowu do biura. Klimatyzacja już od lat jest przecież standardem w siedzibach tysięcy firm, także tych najmniejszych. Przedsiębiorcy dobrze przecież wiedzą, że zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniu nie sprzyja wydajności ich pracowników i nawet u tych najbardziej sumiennych wywołać senność. Wciąż niewiele osób wie jednak, jak ekonomicznie klimatyzować home office, by uniknąć trudnych do okiełznania problemów z koncentracją. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ten artykuł – podpowiadamy w nim, jak wybrać ciche i energooszczędne urządzenia do domowego biura!

Klimatyzacja do home office – jakie rozwiązania warto rozważyć?

Choć jeszcze nie tak dawno temu wydawałoby się to nie do pomyślenia, obecnie nawet najbardziej renomowani producenci oferują urządzenia dosłownie na każdą kieszeń. Świetnym wyborem do home office mogą być przykładowo kompaktowych rozmiarów klimatyzatory ścienne marki Mitsubishi Electric z zaawansowanym technologicznie filtrem Plasma Quad Plus, który pomaga zadbać o perfekcyjną czystość powietrza.

Doskonałą wydajnością charakteryzują się także produkty Gree i Fujitsu – w przystępnej cenie można kupić choćby energooszczędne klimatyzatory przenośne z dobowym regulatorem czasowym, dzięki któremu pracę urządzenia łatwo jest zaprogramować odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Inwestycję w rozwiązania przenośne polecamy każdemu, kto pracuje na home office, ale nie dysponuje jeszcze własnym mieszkaniem. Takie urządzenia nie wymagają montażu na stałe – nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby korzystać z nich nawet w maleńkiej kawalerce!

Przejście na home office może stanowić też ostateczny argument za tym, aby klimatyzować całym dom lub mieszkanie za pomocą urządzenia typu multisplit. Na inwestycji zyskają wtedy wszyscy domownicy – nie tylko Ty jako pracownik, ale też rodzina, której od czasu uruchomienia klimatyzatora o wiele łatwiej będzie zasnąć w upalne noce.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze konkretnego modelu klimatyzatora Fujitsu, Gree lub Mitsubishi Electric do swojego home office? Z chęcią Ci doradzimy – skontaktuj się z firmą SPM eco energia jeszcze dziś!

do góry