Zadzwoń do nas: +48 512 12 12 06 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i zostanie wykorzystane w celu zwrotnego przesłania wyceny produktu. Twoje dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom. Możesz w każdej chwili wycofać zgodę przesyłając wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (jeżeli to zrobisz nie będziemy mogli przesłać Ci wyceny). Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez okres 10 lat  – aby szybciej przesłać Ci dodatkowe informacje na temat specyfikacji produktów, montażu i cen, w razie gdybyś zwracał się z kolejnymi zapytaniami, lub chciał zamówić konkretny produkt. Po tym terminie dane zostaną przez nas usunięte.

Jednocześnie informujemy, ze Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz bezpłatnego uzyskania kopii danych osobowych, które przetwarzamy. Administratorem danych, które podałeś powyżej  jest SPM spółka cywilna M. Malinowski, P. Zieliński, S. Kmieć (NIP: 8961576656, REGON: 369585664, ul. Wrocławska 2D, 55-095 Mirków). Pomiotem przetwarzającym jest atthost.pl i firmao.pl, które zapewniają obsługę naszego oprogramowania. Jeżeli uważasz, ze Twoje dane osobowe zostały naruszone przysługuje Ci prawo skargi do odpowiedniego organu nadzorczego, właściwego ze względu na Twoje miejsce zamieszkania (w Polsce jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich Danych będzie art. 6 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i przepisy prawa krajowego, w tym Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. .

Wyrażając zgodę potwierdzasz, że zapoznałeś się z powyższymi informacjami

do góry