Instalacje C.O. i Wod-kan

Trudno wyobrazić sobie użytkowanie jakiegokolwiek budynku bez instalacji wodno-kanalizacyjnych. Służymy profesjonalnym doradztwem, zaprojektowaniem oraz założeniem systemu, tak, aby całość w pełni odpowiadała Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Wykonanie instalacji c.o. warto zlecić profesjonalnej firmie – to w dużym stopniu właśnie od niej zależy to, jak wygląda cała późniejsza eksploatacja domu.

Projektujemy i wykonujemy zarówno, proste, jak i złożone instalacje wodno-kanalizacyjne i c.o. W ofercie systemów grzewczych do wyboru mają Państwo ogrzewanie grzejnikowe lub podłogowe wodne. Montaż ogrzewania grzejnikowego jest z pewnością opcją korzystniejszą finansowo i łatwiejszą do przeprowadzenia. W mieszkaniach wyróżnia się cztery podstawowe typy grzejników: konwektorowe, członowe, aluminiowe i płytowe.

Ogrzewanie podłogowe jest droższe w montażu, ale wiąże się z niższymi kosztami eksploatacji oraz większymi możliwościami wykorzystania wnętrza domu. Polecane jest także dla tych osób, którym zależy na większej estetyce w domowej przestrzeni. Nasza firma zajmuje się zakładaniem nowych systemów oraz modernizacją tych już założonych.

ogrzewanie grzejnikowe i podłogowe spm eco energia