Samsung

logo Samsung

Firma Samsung nieustannie rozwija swoje produkty i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Właśnie dlatego jest światowym liderem jeśli chodzi o technologię. Jedną z dziedzin, nad którą marka intensywnie pracuje, są innowacje w zakresie klimatyzacji.

Wśród rozwiązań, czyniących nasze życie przyjemniejszym, jest technologia Wind-Free. Sprawia ona, że klimatyzacja rozprowadza świeże powietrze, nie wywołując nieprzyjemnych, zimnych podmuchów. Wszystko dzięki 21000 mikrootworom, które znajdują się w panelu przednim.

Klimatyzatory firmy Samsung wyróżniają się również kształtem. Ich szczególna konstrukcja sprawia, że są w stanie o wiele szybciej schładzać powietrze, a przy tym dalej i szerzej je wydmuchiwać. Dzięki temu, że posiadają szerszy filtr, który zakrywa cały wlot powietrza, są one w stanie przefiltrować całe wciągane powietrze. W ten sposób można zyskać pewność, że powietrze wydmuchiwane z klimatyzacji jest czyste. Urządzenia firmy Samsung pozwalają także na monitorowanie zużycia energii. Posiadają również wiele innych innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym dbanie o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu jest jeszcze przyjemniejsze.

Katalog:

Katalog klimatyzatory Samsung

Cennik:

Cennik klimatyzatory Samsung