Viessmann

viessman logo pompy ciepła kotły

Przedsiębiorstwo Viessmann od wielu lat znane jest na całym świecie jako jeden z wiodących producentów systemów grzewczych. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1917 roku, na przestrzeni wielu lat, firma skupiła się na dostarczaniu swoim klientom wyłącznie rozwiązań najlepszych jakościowo, wytrzymałych oraz wydajnych.

Z tego powodu jesteśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani tym, że kotły gazowe i na paliwo stałe Viessmann można znaleźć także w naszej ofercie. Proponowane przez nas modele spełniają wszystkie wymagania w zakresie efektywnego i oszczędnego ogrzewania. Niezależnie od rodzaju urządzenia, wszystkie one charakteryzują się dużą sprawnością oraz bezawaryjną i wydajną pracą.

Kotły gazowe i na paliwo stałe producenta Viessmann wykonane są tak, by zaspokajały użytkowników nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale także estetyki. Charakteryzują się one estetycznymi, wykonanymi z solidnych materiałów obudowami, a także optymalnymi rozmiarami. Dużym atutem jest także łatwość montażu i prosta obsługa.

Do pobrania:
Katalog Viessmann