Panasonic


Do pobrania:
Katalog Pomp Ciepła Panasonic

                                                                   Cennik Pomp Ciepła Panasonic-2017-2018

pompy ciepła panasonic aquarea

pompy ciepła panasonic aquarea

Jeżeli zależy Państwu na zakupie urządzeń techniki grzewczej, które zagwarantują doskonałą wydajność nawet przy bardzo niskich temperaturach sięgających -20°C, to trudno o lepszy wybór niż innowacyjne powietrzne pompy ciepła znanego na całym świecie producenta Panasonic.

Działanie tak rewolucyjnych produktów, jak pompy powietrzne z serii Aquarea, oparte jest bowiem nie na wytwarzaniu, co w dalszym ciągu jest standardem w przypadku konwencjonalnych urządzeń, lecz na wykorzystaniu ciepła pozyskiwanego z otoczenia. Łatwo można się domyślić, że jest to rozwiązanie zdecydowanie bardziej ekologiczne i pozwalające zaoszczędzić dużo pieniędzy (zwłaszcza w przypadku instalacji w obiektach komercyjnych) na ogrzewaniu lub chłodzeniu pomieszczeń, jako że zapotrzebowanie na energię pokrywane jest w 80% z całkowicie darmowego, odnawialnego źródła – powietrza. Umożliwia to ponadto szybkie i efektywne wytwarzanie ciepłej wody użytkowej w ilości dostosowanej do potrzeb użytkownika.

Producent przeprowadza cały szereg rygorystycznych testów jakości i wytrzymałości, dzięki czemu jego wyroby charakteryzują się bardzo długą żywotnością oraz przystosowane są do pracy nawet w trudnych warunkach roboczych.

Zalety powietrznych pomp ciepła Panasonic

Nie sposób przejść tutaj obojętnie obok niesamowitej wydajności oferowanych przez nas pomp powietrznych, w szczególności jeżeli zdecydujemy się na zakup urządzenia wyposażonego w specjalną sprężarkę z inwerterem, która znacznie ułatwia regulację temperatury i automatycznie utrzymuje ją na właściwym poziomie.

Warto również pamiętać, że prezentowane tutaj urządzenia stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku modernizacji systemów grzewczych – bez problemu można je zintegrować z zainstalowanym obecnie kotłem, co pozwala zwiększyć efektywność energetyczną relatywnie niskim kosztem. Po zainstalowaniu odpowiedniego zbiornika CWU, pompy ciepła z serii Aquarea umożliwiają ponadto podgrzewanie wody do temperatury 60°C, nawet jeżeli na zewnątrz panuje siarczysty mróz. Niektóre modele Pomp ciepła Panasonic pracują nawet do -28°C.

Zaletą jest również możliwość zdalnego sterowania układem za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne, która charakteryzuje się bardzo intuicyjną obsługą.

pompy ciepła panasonic aquarea

  • Bardzo wysoka wydajność (nowa jednostka typu monoblok o mocy 5 kW
    charakteryzuje się współczynnikiem COP równym 5,08).
  • Urządzenia o niskim poborze mocy do zastosowań domowych (już od 3 kW).
  • Rozwiązanie T-CAP idealne do zastosowania w chłodnym klimacie,
    utrzymujące wydajność znamionową przy temperaturze do -15 °C.
  • Łatwe sterowanie przez smartfon (za pośrednictwem opcjonalnego interfejsu).
  • Szeroki wybór wydajnych zbiorników CWU.