Viessmann

viessman logo pompy ciepła kotły

Z roku na roku pompy ciepła stają się coraz popularniejszymi urządzeniami do ogrzewania budynku. Nie może to dziwić, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo wydajnym, efektywnym i wygodnym rozwiązaniem one są. Urządzenia te do ogrzewania obiektu wykorzystują odnawialną energię, która znajduje się w wodzie, powietrzu i gruncie. Co istotne, praca pomp cieplnych przebiega automatycznie, dzięki czemu są one wyjątkowo proste w użytkowaniu.

W naszym asortymencie można znaleźć między innymi pompy ciepła Viessmann, które posiadają również funkcje dodatkowe. Wyposażone są one w systemy takie jak „Active Cooling” lub „Natural Cooling”, dzięki którym pompy mogą być wykorzystywane nie tylko w mroźne, jesienne i zimowe dni, ale również w okresie letnim. Wówczas urządzenia wprowadzają do wnętrza przyjemne, orzeźwiające i chłodne powietrze.

Istotnym atutem oferowanych przez naszą firmę pomp ciepła Viessmann jest również fakt, że mogą one być montowane nie tylko przy nowo budowanych domach jednorodzinnych, ale również w modernizowanych budynkach wykorzystujących także inne urządzenia grzewcze. Wówczas pompy zmniejszają zużycie tradycyjnego paliwa i przyczyniają się tym samym do znacznego obniżenia kosztów ogrzewania.


Do pobrania:
Cennik Viessmann