Centrale rekuperacyjne

 

 

 

 

Do pobrania:
Katalog Rekuperatorów Aeris Next

Rekuperatory AERISnext to prawdziwa ewolucja technologiczna w zakresie odzysku ciepła na rynku central wentylacyjnych. Parametry odzysku ciepła, zasada działania i budowa wymiennika ciepła i wentylatorów, energooszczędność centrali, natężenie dźwięku podczas pracy, jakość filtracji powietrza nawiewanego oraz wiele innych elementów tego rekuperatora uległo zupełnej zmianie w stosunku do poprzednich wersji central. 

 

centrale rekuperacyjne rekuperatory aeris next

 

Rekuperatory AERISnext są najbardziej zaawansowanymi technologicznie centralami najnowszej generacji dostępnymi na rynku polskim. Wytwarzane są w Holandii, w fabryce jednego z największych europejskich producentów urządzeń wentylacyjnych z ponad 75 letnim doświadczeniem.

Rekuperatory AERISnext uwzględniają specyfikę klimatu w Polsce i wysokie wymagania polskich inwestorów. Są szczególnie polecane do montażu w domach jednorodzinnych o niskim zużyciu energii oraz w domach energooszczędnych. W domach pasywnych rekuperacja jest obowiązkowa.

 

Centrale AERISnext dostępne są w wersji pełnej (również z wymiennikiem entalpicznym ERV) oraz w wersji standardowej (z uboższymi wariantami sterowania).

Dostępne wydajności AERISnext:

Rekuperatory AERISnext posiadają pełną serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na terenie Polski. 

Rekuperatory AERISnext posiadają możliwości rozbudowy o urządzenia zwiększające efektywność pracy systemu rekuperacji i znacznie poprawiające komfort klimatyczny w wentylowanych pomieszczeniach. Należą do nich: